Våre ansatte

Hanne Gro Haugland

Daglig leder

97977856

gro@vig.no

Petter Ellefsen

Spesialrådgiver

913 03 005

pe@vig.no

Tore Halvorsen

Næringsutvikler, Drangedal og Siljan

984 12 859

tore.halvorsen@vig.no

Helene Marion Norli

Næringsutvikler

997 70 489

hmn@vig.no

Tone Allum

Prosjektleder og gründeransvarlig

934 09 988

tone@vig.no

Hans Børge Lien

Veileder StartOpp

90750025

hans@vig.no

Preben Hjallum

Prosjektleder Helseinnovasjon Telemark

952 19 251

preben@vig.no

Siri Alfsen

Prosjektleder Powered by Telemark

91549188

siri@vig.no

Vibeke Hofsten Abrahamsen

Adm. konsulent

977 41 425

vibeke@vig.no

Irene Halvorsen

Resepsjonsansvarlig

35 58 86 20

irene@vig.no

Geir Lia

Næringsutvikler

99366166

geir@vig.no

Øyvind Solbakken

Ståle Tveit

Næringsrådgiver Skien

957 30 277

stale.tveit@skien.kommune.no

Hege Cecilie Timm Bjørnerud